پایه

نام کامل

وحید نادری

اینستاگرام

https://instagram.com/vahidacademy

لینک

http://vahidacademy.com

موقعیت

تهران

بیو

وحید هستم، مدیر و موسس مجموعه وحیدآکادمی، دارای لیسانس مهندسی نرم افزار و ارشد مدیریت کسب و کار در گرایش های مدیریت بازاریابی و مدیریت مالی.
از اولین برخوردم با کامپیوتر یک دل نه صد دل عاشقش شدم و همین علاقه، دلیل ورود من به دنیای پیچیده و گسترده کامپیوتری و نرم افزاری با ثبت نام در دوره های تابستانی برنامه نویسی خارج از مدرسه شد و در نهایت با قبولی در دانشگاه این رشته رو تا گرفتن مدرک مهندسی نرم افزار ادامه دادم . از اونجایی که آروم و قرار ندارم تقریبا درباره تمام نرم افزارها، سیستم عاملها، زبانهای برنامه نویسی و هر حیطه ای که اسمش رو میشنیدم مطالعه میکردم و در صورت امکان تهیه و تست میشدند.
در طول تمام مقاطع تحصیل در هر فرصتی حتی به عنوان کارآموزی سعی میکردم وارد حیطه های کسب و کار بشم و تجربه کسب کنم و با تجارب دیجیتالی خودم ترکیبشون کنم. این شد که در دوره یک ساله مدیریت کسب و کار (MBA) گرایش بازاریابی کاربردی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران شرکت کردم و دید تازه ای به دنیای بزرگ کسب و کار و تبلیغات پیدا کردم.
در کنار آشنایی با این دو دنیای بزرگ و انجام فعالیتهای اقتصادی و کسب تجربه در دوران تحصیل و کسب درآمد، کم کم نیاز به سرمایه گذاری برام ایجاد شد و من رو به سمت دنیای جدید بورس و فارکس کشاند و از همان زمان شروع به مطالعه در این زمینه کردم و با گذراندن دوره های مقدماتی شروع به تحلیل و فعالیت در این بازار های جدید کردم و همین امر نظر من رو به سمت بانک و بیمه جلب کرد و دست تقدیر من رو وارد سیستم بانکی خصوصی کشور کرد و الان که با شما صحبت میکنم یک سابقه اجرایی ۱۵ ساله بانکی و مالی، که زمینه ساز ادامه تحصیل آکادمیک من در سطح کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار (MBA) گرایش مدیریت مالی بود را در سبد تجربه کاری خودم دارم.

این تجارب کاری و تحصیلی من زمینه ساز تاسیس دو شرکت، یکی در زمینه ارائه مشاوره و خدمات کامپیوتری، شبکه و برنامه نویسی و دیگری در زمینه بازرگانی و فروشگاه های زنجیره ای بود و هم اکنون هم با این مجموعه بزرگ آموزشی و مشاوره ای در خدمت شما همراهان و علاقه مندان به حوزه کارآفرینی و کسب و کار اینترنتی هستم که ترکیبی از زمینه های تخصصی من هست و امیدوارم بتونم قدمی کوچک در جهت انتقال تجربیاتم به شما عزیزان در راستای افزایش دانش، قدرت تصمیم گیری بالا، ایجاد انگیزه، توسعه فردی، شروع – توسعه و رشد کسب و کار خودتون و در نهایت رفع مشکلات کاری و اقتصادی شما بردارم.

پروفایل شبکه های اجتماعی

فیس بوک

facebook.com/vahidrnaderi

توئیتر

twitter.com/vahidrnaderi

یوتیوب

https://www.youtube.com/channel/UCczZgG6cPdFgACmRlYdnj0Q

استاد

تخصص

مربی کسب و کار، اینستاگرام، دیجیتال مارکتینگ و بورس

تحصیلات

ارشد مدیریت کسب و کار گرایش مالی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای © وحیدآکادمی محفوظ می باشد. انتشار یا استفاده از تمام مطالب، طرح ها و ایده ها به هر شکل و عنوان فقط با ذکر منبع و ارايه لینک بصورت خوانا و واضح بلا مانع است .
X